Seznam členů

 

Uvedení členové souhlasili s uveřejněním svého jména na webových stránkách.

Seznam je aktualizovaný k 24. 5. 2017.

Evidenční lístek člena Pracovní skupiny pro dětskou gastroenterologii a výživu ČPS (formát rtf)

 

č. Jméno Titul Pracoviště Člen ČPS Atestace
gastro
Licence
F016
Atestace
KVIMP
1Adamcová MiroslavaMUDr.Praha FNM ** 
2Andrýsková Marcibálová ZuzanaMUDr.DO Mladá Boleslav    
3Bačinská EvaMUDr.Žilina    
4Bajer MilanMUDr., Ph.D.Brno FN*   
5Bajerová KateřinaMUDr., Ph.D.Brno FN ** 
6Barnetová DagmarMUDr.DO Havířov* **
7Bárta VladimírMUDr.Litoměřice    
8Bartková IvanaMUDr.MN Ostrava****
9Bartošová HanaMUDr.DO Jihlava*   
10Bělohlávek JaroslavMUDr.DO Nové Město na Moravě*   
11Bieliková AndreaMUDr.Trenčín    
12Bláhová Květadoc., MUDr., CSc.Praha FNM*   
13Bloudíček PetrMUDr.DO Znojmo*   
14Bočínec DanielMUDr.Německo    
15Bradáčová MarieMUDr.Brno FN    
16Bronský Jiřídoc., MUDr., Ph.D.Praha FNM****
17Burianová IvaMUDr.Praha TN – neonatologie    
18Ceeová JiřinaMUDr.Most – PLDD    
19Černá RenataMUDr.DO Břeclav*   
20Čopová IvanaMUDr.Praha FNM*   
21Dědek PetrMUDr., Ph.D.Hradec Králové FN ** 
22Dědič TomášMUDr.Praha FNM    
23Dospělová PavlaMUDr.DO Pardubice*   
24Drahorádová DagmarMUDr.Neratovice*   
25Dršková TerezaMUDr.Praha FNM    
26Durilová MariannaMUDr.Praha FNM*   
27El-Lababidi NabilMUDr.KDDL VFN
a 1. LF UK
*** 
28Fabianová JanaMUDr.Praha VFN    
29Fencl FilipMUDr., Ph.D.Praha FNM* **
30Frühauf PavelMUDr., CSc.Praha VFN*** 
31Fuchs MartinMUDr.Praha – Immunoflow s.r.o.    
32Gonsorčíková LucieMUDr., Ph.D.Praha FNM*   
33Hanzlová AlenaMUDr.Praha – PLDD    
34Havlíčková AlenaMUDr.Brno FN    
35Heinová DanaMUDr.Hartmanice – Kašperské Hory PLDD*   
36Herboczková LenkaMUDr.Havířov-město    
37Hloušková EliškaMUDr.Brno FN*** 
38Holubová AlenaMUDr.DO Třebíč*   
39Hradský OndřejMUDr., Ph.D.Praha FNM**  
40Hromádková PavlaMUDr.DO Liberec    
41Hronek PavelMUDr.DO Šternberk*** 
42Hylmarová JanaMUDr.Turnov*   
43Janík MarekMUDr.DO Frýdek-Místek*   
44Jarmová IvetaMUDr.DO Kyjov*   
45Jeřábková LudmilaMUDr.Praha – Pod Petřínem*   
46Jimramovský FrantišekMUDr.Brno FN*   
47Joska MiloslavMUDr.Turnov-Semily    
48Junková IvanaMUDr.BIOLAB s.r.o.    
49Kabátová JarmilaMUDr.Piešťany    
50Kalousová JanaMUDr.Praha FNM  **
51Karásková EvaMUDr.Olomouc FN****
52Karbula DaliborMUDr.Rumburk    
53Kavalcová LucieMUDr.Praha FNM    
54Klusáček DaliborMUDr.Brno FN*** 
55Kmotorková MáriaMUDr.Partizánske    
56Knobová MáriaMUDr.DO Ústí n.Orlicí    
57Kokešová AlenaMUDr.Praha FNM*   
58Koleilat Azizprof. Dr.Beirut, Libanon*   
59Kolek AntonínMUDr.Rakousko    
60Konopásková KateřinaMUDr.Praha FNM  * 
61Kopet AntonínMUDr.DO České Budějovice*   
62Kosnáčová JanaMUDr.Bratislava FN    
63Kosňovská LenkaMUDr.Ostrava FN    
64Kotalová RadanaMUDr., CSc.Praha FNM*** 
65Kotrčová KateřinaMUDr., Ph.D.Praha*   
66Koudelka JaroslavMUDr., CSc.Hradec Králové FN*   
67Krásničanová Hanadoc., RNDr., CSc.Praha FNM    
68Lalinská DagmarMUDr.FN trenčín *  
69Lišková AlexandraMUDr.Praha – Bulovka    
70Malý JanMUDr.Hradec Králové FN*   
71Manhartová ZuzanaMgr.BIOLAB s.r.o.    
72Marinov ZlatkoMUDr.Praha FNM*   
73Marx DavidMUDr., Ph.D.Praha    
74Melek JanMUDr.Hradec Králové FN*   
75Michalíková DanaMUDr.Rumburk*   
76Mitrová KatarínaMUDr.Praha FNM****
77Murgaš Dalibordoc., MUDr.Martin    
78Mydlilová AnnaMUDr.Praha TN    
79Nentwich IvoMUDr.Norsko    
80Netvalová SilvieMUDr.Praha TN    
81Nevoral Jiříprof., MUDr., CSc.Praha FNM*** 
82Ohem JanMUDr.Praha FNM*   
83Pacaltová IvanaMUDr.DO Písek    
84Paulová MagdalenaMUDr., CSc.Praha TN    
85Pavlovská EvaMUDr.Most PLDD    
86Petrášová MiroslavaMUDr., Ph.D.DFN Košice    
87Petro RadimMUDr.Karviná PLDD + DGH*   
88Petrů OndřejMUDr.Praha FNM    
89Petrůjová IvanaMUDr.Praha – Bulovka    
90Pícha JiříMUDr.DO Kolín*   
91Pokorná Klímová LenkaMUDr.DO Česká Lípa*   
92Potužníková KristýnaMUDr.Praha FNM    
93Pousková DanielaMUDr.Plzeň*   
94Ptáčková JanaMUDr.Pardubice    
95Rousková BlankaMUDr.Praha FNM    
96Rygl Michaldoc., MUDr., Ph.D.Praha FNM    
97Seidl ZbyněkMUDr.Francie    
98Seifertová JarmilaMUDr.Kladno PLDD*   
99Sekyrová IvanaMUDr.České Budějovice DGH – NSZ*   
100Schreierová IrenaMUDr.DO Třinec    
101Schwarz JanMUDr.Plzeň FN****
102Skálová JitkaMUDr.PK Ústí n. Labem    
103Slaný Jaroslavprof. MUDr. CSc.FN Trnava*   
104Sochorová MichaelaMUDr.DO Jablonec n. Nisou    
105Staněk JanMUDr.Margate, Kent, UK    
106Stýblová JitkaMUDr.Praha FNM*   
107Svobodová DitaMUDr.FN Ostrava    
108Sýkora Josefprof., MUDr., Ph.D.Plzeň FN*** 
109Szépeová RenátaMUDr., Ph.D.Martin    
110Szitányi NatáliaMUDr.Praha PLDD + DGH*** 
111Szitányi PeterMUDr., Ph.D.Praha VFN****
112Šipková EvaMUDr.DO Uherské Hradiště + PLDD*** 
113Škába Richardprof. MUDr. CSc.Praha FNM*   
114Šochman PavelMUDr.DO Jablonec n. Nisou    
115Štanclová MarkétaMUDr.Hradec Králové FN*   
116Šuláková AstridMUDr.Ostrava FN****
117Šupík DavidMUDr.DO Opava*   
118Švehlíková EvaMUDr.DO Pelhřimov    
119Švekušová MartinaMUDr.Košice KDD    
120Tejnická JanaMUDr., MBAPraha FNM* **
121Tláskal PetrMUDr. CSc.Praha FNM* * 
122Toms MiroslavMUDr.DO Jindřichův Hradec*   
123Treutnerová IvetaMUDr.DO Most*** 
124Ťoukálková LenkaMUDr.DO Zlín ** 
125Vaisová MáriaMUDr.DO Kladno*   
126Valeš JiříMUDr.PLDD Chomutov*   
127Valtrová VěraMUDr., CSc.Praha FNM  * 
128Vaníček HubertMUDr.Hradec Králové*   
129Véghová Velgáňová MariaMUDr.Olomouc FN** *
130Veselá MarieMUDr.DO Písek    
131Virčíková JanaMUDr.Karlovy Vary – Mánes ** 
132Vojáčková AlenaMUDr.DO Příbram*   
133Volf VladimírMUDr., Ph.D.Praha FNKV    
134Vospělová JarmilaMUDr.Ostrava PEDIAGASTRO s.r.o.*** 
135Votočková BarboraMUDr.DO Liberec    
136Vydra DavidMUDr.Olomouc FN    
137Vyhnánek MartinMUDr.Praha FNM    
138Vyhnánek RadimMUDr.Praha TN*   
139Výšková Hudečková OlgaMUDr.DO Hodonín    
140Zahradníček LubomírMUDr.PK Ústí n. Labem*** 
141Zahradníková MarkétaMUDr.DO Frýdek-Místek*   
142Zárubová KristýnaMUDr.Praha FNM*   
143Zeman Jiříprof., MUDr., DrSc.Praha VFN*   
144Zimen MartinMUDr.DO Jihlava**  
145Zlatohlávková BlankaMUDr., Ph.D.Praha VFN – neonatologie*   
146Ženíšková IvanaMUDr.DO České Budějovice **